Проект «КУРС: Освіта»


Проект «КУРС: Освіта» працює з лютого 2009 року.
До складу програмного Комплексу входить наступі ключові складові:

/Files/images/курс школа.jpg


/Files/images/Дніпропетровська обласна мережа.jpg

http://dp.isuo.org/ Дніпропетровська обласна освітня мережа
Портал “Дніпропетровська обласна освітня мережа” являє собою головну частину інформаційної системи “КУРС: Освіта” і включає набір засобів та інструментів, призначених для автоматизації управлінської діяльності адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів регіону, управлінь і відділів освіти рай/міськдержадміністрацій, головного управління освіти і науки облдержадміністрації. Комплекс дозволяє створити єдину систему збору, обробки та зберігання інформації Дніпропетровської області в розрізі закладів загальної середньої освіти


/Files/images/Верный курс.jpg

Программа "Курс:Школа"
Компьютерная программа «КУРС: Школа» предназначена для ведения единой базы данных общеобразовательного учебного заведения, управления школьными процессами, расчёта нагрузок учителей, составления расписания занятий, учёта детей школьного возраста и автоматического (нажатием одной кнопки) составления обязательных отчётов ЗНЗ-1, 77-РВК и 83-РВК, электронный школьный журнал. Презентация

Комп'ютерна програма «КУРС:Дошкілля» призначена для ведення єдиної бази даних дитячої дошкільної установи, управління процесами, обліку дітей дошкільного віку і автоматичного (натисненням однієї кнопки) складання обов'язкового статистичного звіту за формою 85-к. Програма «КУРС:Дошкілля» враховує відомості про педагогічний склад, вихованців, їх батьків або опікунів, вести контроль і відображення відвідуваності протягом тижня, місяця, року. для окремих груп так і для усього закладу в цілому, покращує ефективність роботи дитячої дошкільної установи, створює комфортніші умови для плідної роботи персоналу. Програма підтримує дві мови(російську і українську), розмежовує права і рівні доступу до даних. Надає можливість роботи в розрахованому на одного користувача і мережевому режимі з підтримкою персоналізації інтерфейсу. Використовує новітні інтелектуальні методи представлення даних.


/Files/images/мої знання.jpg

http://mz.com.ua/
Мої знання. Інформаційно-освітня мережа
- це якісно новий рівень взаємодії між всіма учасниками навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах: адміністрацією шкіл, вчителями, учнями та їх батьками.


ХРОНІКА ПОДІЙ

У Дніпропетровську презентували «Дніпропетровську обласну освітню мережу»

- 13 квітня 2011 року
в освітньому центрі Дніпропетровської області відбулась нарада «Про результати впровадження пілотного проекту «Курс. Освіта» у Томаківському районі. Перспективи створення обласного порталу та його можливості».
Про проведення наради із впровадження пілотного проекту «Курс. Освіта»у Томаківському районі. Перспективи створення обласного порталу та його можливості».

- 13 травня 2011 року
управлінням освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації спільно з Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведена нарада-презентація Інтернет–порталу «Дніпропетровська обласна освітня мережа» в рамках реалізації регіонального проекту «Єдиний інформаційний освітній простір області».
У заході взяли участь представники від кожного району/міста області та гості: начальники управлінь і відділів освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, завідувачі районними та міськими методичними кабінетами, відповідальні за інформатизацію від району/міста. Презентація


-30 серпня 2011 року у Дніпропетровську за участью Міністра освіти Дмитра Табачника та голови Дніпропетровської державно адміністрації Олександра Вілкула відбулася конференція педагогічних працівників області.
Активне впровадження проекту «КУРС.Школа» в Дніпропетровській області запроваджено за ініціативи О.Ю.Вілкула та є складовою проекту губернатора «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти».
Начальник управління освіти І.М.Куліш презентувала міністру освіти України Д.В.Табачнику, Уповноваженому Президента України з прав дитини Ю. Павленку, голові Дніпропетровської обласної адміністрації О.Ю.Вілкулу, заступнику голови ОДА М.І.Пустовій результати роботи міського управління освіти, педагогічних колективів по впровадженню проекту «КУРС:Школа», який передбачає використання у загальноосвітніх навчальних закладах та управлінні освіти спеціального програмного забезпечення. Ірина Куліш показала на практиці електрону база даних навчальних закладів, педагогів та учнів, єдину мережу навчальних планів та навантаження.


22 травня 2012 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 9 проводився обласний семінар-практикум заступників начальників, завідуючих методичними кабінетами управлінь та відділів освіти Дніпропетровської області на тему «Ефективне використання інструментів єдиного освітнього простору в управлінській діяльності».


27 серпня 2012 року у Дніпропетровську за участью Міністра освіти Дмитра Табачника та голови Дніпропетровської державно адміністрації Олександра Вілкула відбулася конференція педагогічних працівників області.
На конференції начальник управління освіти І.М.Куліш презентувала впровадження пілотного проекту «КУРС:Дошкілля», який передбачає використання у дошкільних навчальних закладах та управлінні освіти спеціального програмного забезпечення. Ірина Куліш показала на практиці «Систему електронної реєстрації, яка створена в рамках проекту «Електронний дитячий садок».

Кiлькiсть переглядiв: 3705

Коментарi

  • Наталья

    2015-03-04 19:54:06

    После установки той программы компьютер стал сильно тормозить. Подскажите в чём причина? Вирусов нет. Компьютер нормальный....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.