ПРОГРАМА Intel® «Навчання для майбутнього» в Україні

  Програма Intel® «Навчання для майбутнього» одна з найбільш масштабних міжнародних освітніх програм корпорації Intel. Ініціатива, проголошена 2000 року лише в деяких штатах США, сьогодні охоплює більше 6 млн. вчителів з понад 50 країн світу.

  Місія Програми

  Програма покликана допомогти вчителям середніх загальноосвітніх навчальних закладів та студентам педагогічних ВНЗ опанувати ефективні педагогічні та інформаційні технології, розширити їх використання під час організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів.

  Програма «Intel® Навчання для майбутнього» в Україні

  В 2003 році після адаптації навчального курсу програми провідними спеціалістами в області педагогіки до вимог вітчизняної системи освіти, реалізація програми розпочалася в Україні спільно з МОН України, ІІТіЗО МОН України, УМО АПН України та обласними УОН ОДА. Станом на 1 серпня 2010р. за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» пройшли навчання понад 170 000 вчителів та студентів.

  Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту.

  Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень.

  Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

  • виступати каталізатором реформування світової освіти; сприяти підготовці учнів до економіки знань;
  • сприяти економічному зростанню країн, в яких програма впроваджується.
  • Основні факти про Програму Intel® «Навчання для майбутнього»
  • об'єднання українського та світового досвіду ефективного використання ІКТ в освіті;
  • підготовка учнів до економіки знань, розвиток в них навичок ХХІ сторіччя та навичок мислення високого рівня;
  • програма локалізована та адаптована до українських державних стандартів та навчальних планів;
  • удосконалюється кожного року (видано вже 10-ту версію Програми);
  • незалежна експертиза програми свідчить, що більш ніж 90% учасників у всіх країнах світу, де вона впроваджується, дають позитивні відгуки. В Україні – 96,8%; 100% учасників рекомендують цей курс своїм колегам!
  • всі 170 000 учасників Програми безкоштовно отримали комплект програмних матеріалів (посібник та компакт-диски), а також сертифікати про проходження тренінгу;
  • надана благодійна допомога ОІППО для впровадження програми на загальну суму понад 250 000 дол. США;
  • для надання постійної методичної підтримки учасників програми, кращої координації програми, моніторингу та звітності створено веб-портал www.iteach.com.ua, а також веб-спільноти учасників, тренерів та координаторів Програми;
  • забезпечення інформаційної підтримки на веб-сайтах програми www.iteach.com.ua, www.intel.ua/education та на інших освітніх сайтах корпорації Intel;
  Cистема заходів за Програмою
  • проведення 64-годинних інтерактивних інтенсивних тренінгів для вчителів–предметників;
  • проведення 3-4 денних майстер-класів для тренерів, 1-денних семінарів, форумів та конкурсів для учасників Програми;
  • постійно діючий всеукраїнський конкурс найкращих проектів із впровадження ІКТ «Успішний проект»;
  • всеукраїнські заходи (координаційні наради, форуми, семінари) для керівників, методистів та викладачів навчальних закладів, де впроваджується Програма.
  Детальна інформація: www.iteach.com.ua
   Кiлькiсть переглядiв: 1111

   Коментарi

   Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.