Основи інформаційно-комунікативних технологій

Microsoft Digital Literacy

Незалежно від того, чи є ви новачком в комп'ютерному світі або вже маєте деякий досвід, ви знайдете в цьому навчальному курсі щось нове і корисне.
Від використання Інтернету і відправки повідомлень по електронній пошті до складання резюме - курс Digital Literacy навчить вас виконувати всі операції, необхідні для впевненої роботи з комп'ютером.

Метою курсу Microsoft Digital Literacy є навчання основним поняттям та навичкам роботи з комп'ютером, а також оцінка ступеня їх освоєння.

Цей курс може стати відправною крапкою для тих, хто хоче оволодіти комп'ютерними технологіями, щоб відкрити нові можливості соціального та економічного розвитку для себе, своєї сім'ї і свого бізнесу.

Кожен урок включає демонстрації, анімації, ролики, що імітують інтерактивну роботу з програмою, практичні заняття та ігри. Оцінювання навчальних досягнень здійснюється за допомогою: самоперевірки, оцінювального тесту (тільки в режимі он-лайн на веб-сайті Digital Literacy).
У цьому курсі пояснюється роль комп’ютерів та основні поняття стосовно їх складових частин а також розглядаються способи використання комп’ютерів у різних сферах життя.


 • Указ Президента України від 30.09.2010 № 926/2010 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні"
 • Розпорядження кабінету міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 1722-р "Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” на період до 2015 року"
 • Щодо проведення тренінгів від 14.12.2010 № 1/9-902 Міністерство освіти і науки України повідомляє, що в рамках спільної програми «Партнерство в навчанні» МОН та корпорації Майкрософт Україна з метою підвищення комп’ютерної грамотності учителів та ефективного використання інтернет-технологій у навчальному процесі розпочинається підготовка учителів за програмами «Цифрові технології» та «Інтернет для вчителів»
 • Наказ управління освіти виконавчого комітету Марганецької міської ради № 147 від 8.04.2011 "Про виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процесзагальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікативних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року"

Отриманння сертифікатів освітянами нашого міста


п/п
Освітній закладКількість вчителівКількість вчителів отримавших сертифікат%
вчителів отримавших сертифікат
1Управління освіти виконавчого комітету Марганецької міської ради
44100%
2Методичний кабінет управління освіти Марганецької міської ради77100%
Всьогопо управлінню освіти Марганецької міської ради1312100%
1Середня загальноосвітня школа №1 ім.Т.Шевченка м.Марганця3232100 %
2Середня загальноосвітня школа №2 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу Марганецької міської ради Дніпропетровської області3333100%
3Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню №3 222195%
4Середня загальноосвітня школа №52020100 %
5Марганецька гімназія2929100%
6Середня загальноосвітня школа №7 з поглибленим вивченням української мови та літератури2626100%
7Середня загальноосвітня школа №9 з вивченням інформатики в 1-11 класах3737100%
8НВК-Ліцей №105555100%
9Середня загальноосвітня школа №11 з поглибленим вивченням математики3434100%
10Загальноосвітня середня школа №122424100%
11Міський центр трудової підготовки учнівської молоді88100%
ВсьогоЗагальноосвітні заклади35031187%

Курс «Digital Literacy»


УВАГА!!!! Для успішного проходження сертифікованого тесту Digital Literacy необхідно запустити Internet Explorer.

Інші браузери (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) не використовувати!

УВАГА!!! Сертифікація вважаеться дійсной, якщо будуть виконані всі умови:

 1. https://login.live.com – створити індентифікатор в Hotmail
 2. http://ua.partnersinlearningnetwork.com - зареєструватися в мережі «Партнерство в навчанні». Послідовність реєстрації в мережі "Партнерство в навчанні"

Приєднатися:

Скласти сертифікаційний тест «Digital Literacy»

 1. Регистрація та доступ до навчального курсу
 2. Запустити через Internet Explorer web адресу http://www.microsoft.com/about/corporatecitizenship/citizenship/giving/programs/up/digitalliteracy/default.mspx/Files/images/белый.jpg
 3. Вибрати українську мову/Files/images/тест 1.jpg/Files/images/белый.jpg
 4. Запустити оціночний тест.
 5. УВАГА! Сертифікований тест із курсу цифрових технлогій здається тільки в присутності тренера курсу Digital Literacy./Files/images/тест.jpg/Files/images/белый.jpg
 6. Приступити до оцінки знань (сертифікаційний тест (тільки в режимі он-лайн на веб-сайті Digital Literacy), містить 30 запитань, що охоплюють всі п’ять курсів. Максимальний час на його проходження – 1 година)/Files/images/сертификат.jpg
 7. Зберегти сертифікат (за допомогою клавіші PrintScreen скопіювати екран монітору та вставити зображення в програмі Paint)
 8. Роздрукувати сертифікат

Спільноти шкіл м.Марганця:
Кiлькiсть переглядiв: 1261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.