Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/уцояо.png /Files/images/дрцояо.png


ЗНО - 2021

ПРОБНЕ ЗНО.
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО) інформує, що з 05.01.2021 до 19.01.2021 на сайті ДпРЦОЯО (https://dneprtest.dp.ua) триває реєстрація на пробне ЗНО для всіх, хто бажає ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Надаємо для використання декілька тез, що актуальні при інформаційно-роз’яснювальній роботі:
Пробне ЗНО проходитиме 10.04.2021 очно в пунктах пробного ЗНО. Зареєструвати можна тільки один предмет (одночасно на двох предметах бути присутнім не можливо).
Дані про учасника в базі ДпРЦОЯО зберігаються тільки після створення Особистого кабінету учасника пробного ЗНО. Реєстрація вважається завершеною за умови надходження коштів на рахунок ДпРЦОЯО – в Особистому кабінеті протягом 5 робочих днів з дня оплати з’являється статус «Сплачено».
Вартість пробного ЗНО складає 222 гривні. Останній день оплати 23.01.2021.
Результати пробного ЗНО визначатимуться за рейтинговою шкалою 100–200 балів та критеріальною шкалою 1–12 балів з усіх предметів пробного ЗНО, окрім «математики рівень стандарту», де передбачено результат тільки у шкалі 1-12 балів.
Усі учасники пробного ЗНО після проходження очного пробного тесту 10.04.2021 матимуть можливість зі сторінки Особистого кабінету завантажити тестовий зошит з будь-якого предмета і попрацювати із завданнями самостійно в зручний для них час.
Уся необхідна учасникам пробного ЗНО інформація буде розміщена на сторінках Особистих кабінетів:
25 березня – запрошення;
10 квітня – зошити з усіх предметів;
з 10 до 14 квітня – робота Сервісу визначення результатів (учасники мають внести відповіді з опрацьованих ними предметів);
16 квітня – оприлюднення результатів пробного ЗНО.
Деталі пробного ЗНО можна з’ясувати за посиланням: https://youtu.be/tkJsGT6f4ps .
Більш докладна інформація знаходиться в розділі «Пробне ЗНО» нашого сайту: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=827 .
Інформація щодо пробного ЗНО Інструкція щодо реєстрації
/Files/images/зно21.3.png

ЗНО - 2020


Варіанти проведення ЗНО-2020 та вступної кампанії

ЗНО - 2017

  1. Інформація щодо ЗНО 2017
  2. Пробне ЗНО - 2017
  3. Листівка до майбутніх учасників пробного ЗНО 2017
  4. Витяг з наказу УЦОЯО
  5. Календар пробного тестування 2017

ЗНО - 2016

Інформація про вищі навчальні заклади України


2015-2016 навчальний рік



2014-2015 навчальний рік



2013-2014 навчальний рік



Календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2016 році.


Що потрібно пам’ятати учаснику ЗНО?

  1. Сплануйте маршрут доїзду до пункту тестування.Інформація про місце та час проведення зовнішнього оцінювання міститься в запрошенні-перепустці, яку розміщено на інформаційній сторінці, а також відправлено абітурієнтам поштою.Важливо своєчасно прибути до пункту тестування, вказаного у запрошенні-перепустці. Для того, щоб не запізнитися, радимо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до нього та планувати час на дорогу з урахуванням можливих перешкод, таких як затори на дорогах, запізнення та поломки транспорту тощо. Орієнтовні схеми та маршрути проїзду розміщено на нашому сайті.
  2. Підготуйте документи- оригінал Сертифіката;- оригінал паспорта або іншого документа (серія та номер якого зазначено в Сертифікаті);- запрошення-перепустку.

Без оригіналу Сертифіката та оригіналу документа, що посвідчує особу, який зазначено в Сертифікаті учасника не буде допущено до пункту тестування!

  • Інформація про місце та час проведення зовнішнього оцінювання міститься в запрошенні-перепустці, яку розміщено на інформаційній сторінці, а також відправлено абітурієнтам поштою. Якщо запрошення-перепустка й досі не надійшла на адресу абітурієнта, її слід роздрукувати з інформаційної сторінки. Доступ до сторінки здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.Сертифікат – важливий документ, що підтверджує факт реєстрації для участі у ЗНО.
  • Сертифікат містить номер та PIN - код, фотографію учасника ЗНО, скріплену індивідуальною голографічною наліпкою, назви предметів, з яких учасник складатиме тестування.
  • Сертифікат надсилається абітурієнтові поштою на адресу, зазначену ним під час реєстрації.
  • Якщо Сертифікат досі не надійшов, його пошкоджено або загублено, якщо через життєві обставини змінилися персональні дані абітурієнта (ПІБ, серія та номер документа), необхідно терміново звернутися до регіонального центру для виготовлення дубліката документа.

3. Візьміть 2 гелеві або капілярні ручки ЧОРНОГО кольору

4. Вчасно прибудьте до пункту тестуванняРівно о 10 годині 50 хвилин двері усіх пунктів тестування будуть зачинені!Радимо ретельно планувати час, необхідний на дорогу, щоб завчасно прибути до пункту тестування. Cхеми та маршрути доїзду до пунктів тестування.

  • Ваші документи перевірятимуть кілька разів як під час входу до пункту тестування, так і роботи над тестом.
  • Не беріть із собою мобільні телефони, інші пристрої для збереження та обробки інформації, тому що Вас зобов`яжуть залишити їх вимкнутими в спеціально відведеному місці аудиторії.
  • Вийшовши за межі пункту тестування під час виконання тестових завдань, Ви втрачаєте можливість повернутися і продовжити роботу над тестом.
  • Несвоєчасна здача бланків відповідей є підставою для анулювання результатів тестування.
  • До виходу з пункту тестування пред'явіть уповноваженій особі УЦОЯО Сертифікат для проставлення відмітки про проходження зовнішнього оцінювання з певного предмета.
  • Без відмітки в Сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.
КОРИСНІ РЕСУРСИ

Увага! Актуальна інформація!

НАПЕРЕДОДНІ ТЕСТУВАННЯ Перш ніж йти на тестування, радимо Вам ознайомитися зі своїми правами та обов’язками, права та обов’язки містяться в інформаційно-реєстраційному бюлетені.

Перелік категоричних «НЕ»:

  1. НЕ запізнитися! Прибути до пункту тестування до 10 год 50 хв.Запізнення до пункту тестування хоча б на хвилину позбавляє Вас права складати ЗНО з відповідного предмета!Запізнення не є об'єктивною причиною і не дає право на участь у спеціально організованому тестуванні.
  2. НЕ забути документи! Документи, необхідні для проходження тестування: паспорт або свідоцтво про народження; сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; запрошення-перепустку.Без певного пакету документів Вас не допустять до складання тестів.
  3. НЕ відволікатися під час інструктажу! Уважно слухайте інтруктора в аудиторії, він ознайомить з правилами заповнення бланка(-ів) відповідей, правами та обов’язками учасника під час проходження зовнішнього оцінювання, порядком подання апеляцій тощо.
  4. НЕ пересаджуватися на інше місце! Це може призвести до анулювання Ваших результатів. Знайдіть своє робоче місце в аудиторії, номер місця буде зазначено в алфавітному списку на вході до аудиторії. Номер на робочому столі, номери зошита та бланка(-ів) відповідей повинні співпадати.
  5. НЕ порушувати правила!В аудитирії тестування заборонено:спілкуватися з іншими учасниками;передавати будь-які предмети та матеріали;заважати іншим, а також особам, які проводять зовнішнє оцінювання;мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурами тестування;У випадку порушення правил Вас буде позбавлено права на продовження роботи, а результати виконаних завдань – анульовано.
  6. НЕ забути про відмітку в сертифікаті!Без відмітки в сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.До виходу з аудиторії тестування надайте сертифікат уповноваженій особі УЦОЯО для проставлення відмітки.

  • Впровадження тесту загальної навчальної компетентності

    Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України № 1230 від 28.12.2009 р.
    «Про проведення в 2010–2012 рр. експерименту з упровадження тесту загальної навчальної компетентності»та Українського центру оцінювання якості освіти від 04.05. 2011 р. № 51
    «Про проведення в 2011-2012 роках експерименту з упровадження тесту загальної навчальної компетентності» передбачено продовжити проведення експерименту з упровадження тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).
    Ознайомитися з форматом тестових завдань та пройти тренувальне on-line тестування ТЗНК, усіх предметів можна ТУТ


  • Підготовка до ЗНО-2011 (Тестодром)
    Шановний вступнику!У Вас є можливість випробувати свої сили і пройти тести ЗНО минулих років та тренувальні тести.
    Усі, хто отримає не менше 85% правильних відповідей під час он-лайн тесту з української мови та літератури, безкоштовно зможе пройти он-лайн тестування з математики та історії України.

Адреса: 01135, вул.Чорновола, 24, м.Київ
Інформаційна служба:тел./факс: +38 (044)503-37-93E-mail: org@testportal.com.ua


  • ВНЗ України: Каталог, рейтинг, порівняльна характеристика: http://vuz.in.ua
  • USETI: Портал про зовнішнє тестування в Україні: http://www.useti.org.ua
  • Освітній портал (поради абітурієнту): http://www.osvita.org.ua
  • Неофіційний центр із підготовки до незалежного тестування: http://safronov.com.uaРозміщено відповіді на тести ЗНО 2010 р. всі предмети

Громадянська мережа ОПОРА: http://www.opora.org.ua


Психологічна підтримка випускників, які беруть участь у ЗНО

(Пам'ятка для батьків)

Чому вони так хвилюються?
  • Сумніваються у повноті та міцності знань
  • Стрес незнайомої ситуації
  • Стрес відповідальності перед батьками і школою
  • Сумнів у власних здібностях: у логічному мисленні, умінні аналізувати, концентрації і розподілу уваги
  • Психофізичні і особистісні особливості: тривожність, стомлюваність, невпевненість у собі
Чим Ви можете допомогти своїй дитині в складний період підготовки та складання ЗНО?
  • Володінням інформації про процес проведення іспиту
  • Розумінням і підтримкою, любов'ю і вірою в її сили
  • Відмовтеся від закидів, довіряйте дитині.
  • Якщо школяр хоче працювати під музику, не треба цьому перешкоджати, тільки домовтеся, щоб це була музика без слів.
Участь у підготовці у ЗНО

Обговоріть, який навчальний матеріал потрібно повторити. Разом складіть план підготовки.

  • Разом визначте, «жайворонок» випускник або «сова». Якщо «жайворонок» - основна підготовка проводиться вдень, якщо «сова» - ввечері.
  • Проведіть репетицію письмового іспиту (ЗНО). Встановіть тривалість пробного іспиту (3 або 4 години), організуйте умови для роботи, при яких випускник не буде відволікатися. Допоможіть виправити помилки і обговоріть, чому вони виникли.
  • Організацією режиму (саме батьки можуть допомогти своєму одинадцятикласнику найбільш ефективно розпорядитися часом і силами при підготовці до ЗНО)
  • Під час підготовки дитина регулярно повинна робити короткі перерви.
  • Домовтеся з дитиною, що ввечері напередодніекзамену вона раніше припинить підготовку, сходить на прогулянку і ляже спати вчасно. Останні дванадцять годин повинні піти на підготовку організму, а не придбання знань.
Як допомогти підготуватися до іспитів

Слово «іспит» переводитися з латинської як «випробування». І саме випробуваннями, складними, часом драматичними, стають ЗНО та випускні іспити. Безумовно, іспити - справа суто індивідуальна, випускник виявляється один на один з комісією. І батькам залишається тільки хвилюватися за свою дитину, лаяти її згідно із нашою традицією або намагатися підтримати на відстані. Дорослі вже зробили все, що було в їхніх силах.

Чудово, якщо у батьків є можливість оплачувати заняття з репетиторами, але їх допомога тільки цим ні в якому разі не повинна обмежуватися. Саме батьки можуть допомогти своєму одинадцятикласнику найбільш ефективно розпорядитися часом і силами при підготовці до ЗНО. Допомога дорослих дуже важлива, оскільки людині, крім усього іншого, необхідна ще й психологічна готовність до ситуації здачі серйозних екзаменів. Погодьтеся, що кожен, хто, здає іспити, незалежно від їх результату, осягає найважливішу в житті науку - вміння не здаватися у важкій ситуації, а провалившись - вдихнути на повні груди і йти далі. Задовго до іспитів обговоріть з дитиною, що саме їй доведеться здавати, які дисципліни здаються їй найбільш складними, чому? Ця інформація допоможе спільно створити план підготовки - на які предмети доведеться витратити більше часу, а що вимагає тільки повторення. Визначте разом з дитиною її «золотий годинник» («жайворонок» він чи «сова»). Складні теми краще вивчати в години підйому, добре знайомі - у години спаду.

Прочитайте список питань до іспиту. Не соромтеся зізнатися дитині, що вже не дуже добре пам'ятаєте більшість розділів біології, хімії або будь-якого іншого предмета, який їй необхідно підготувати. Нехай вона просвітить вас з тих чи інших тем, а ви ставте питання. Чим більше він встигне вам розповісти, тим краще. Домовтеся з дитиною, що ввечері напередодні іспиту вона припинить підготовку, прогуляється, скупається і ляже спати вчасно. Останні дванадцять годин повинні піти на підготовку організму, а не знань. Обговоріть питання про користь і шкоду шпаргалок. По-перше, дитині буде цікаво знати вашу думку з цього приводу (можливо, він навіть здивується, що ви теж користувалися шпаргалками і взагалі знаєте, що це таке). По-друге, необхідно допомогти дитині зрозуміти, що діставати шпаргалку має сенс тільки тоді, коли він не знає взагалі нічого. Якщо йому здається, що, ознайомившись зі змістом шпаргалки, він зможе отримати відмітку краще, ризикувати не варто. У будь-якому випадку допомогти людині може лише та шпаргалка, що написана його власною рукою.У вихідний, коли ви нікуди не поспішаєте, влаштуйте дитині репетицію письмового іспиту (ЗНО).


*****

Кiлькiсть переглядiв: 3120

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.