Серпнева освітня сесія педагогічних працівників Марганецької міської територіальної громади
28 серпня 2024 року відбулася серпнева освітня сесія (конференція) на тему «Освіта Марганецької міської територіальної громади в умовах воєнного стану та пріоритетні завдання на 2024/2025 навчальний рік». Освітян міста з початком навчального року привітали заступник міського голови Леся ДУПЛІЙ, начальник управління освіти Олена ДЯДЮРА та вчитель географії, історії Марганецького ліцею №12 Вадим БАБИЧ.
Серед учасників були директори закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти, школи мистецтв, центру професійного розвитку педагогічних працівників, центру трудової підготовки учнівської молоді, інклюзивно - ресурсного центру.
Освітня сесія стала важливою платформою для підбиванням підсумків навчального року, що завершився. Учасники обговорили досягнення та виклики, з якими зіткнулися освітні установи протягом минулого року.
Окрім того, значну увагу було приділено плануванню на майбутнє. Під час зустрічі окреслили ключові завдання та пріоритети на 2024/2025 навчальний рік. Серед них — підвищення якості освіти, впровадження інноваційних методик навчання, підвищення професійного рівня педагогічних працівників, а також створення комфортного та безпечного освітнього середовища для учнів і вихованців.
Представники закладів освіти працювали в чотирьох сесійних залах та обговорили такі питання:
- освіта Марганецької міської територіальної громади в реаліях воєнного стану: готовність до 2024/2025 навчального року, пріоритетні напрями освітнього менеджменту в умовах сучасних викликів;
- актуальні питання сучасної професійної освіти: пошуки відповідей разом;
- результати моніторингу щодо ефективності впровадження Державного стандарту базової середньої освіти у 5-6 класах закладів загальної середньої освіти Марганецької МТГ;
- створення безпечного інклюзивного освітнього середовища на місцевому рівні: виклики та практики, пріоритетний напрям розвитку;
- законодавча підтримка функціонування та розвитку галузі освіти в умовах воєнного стану;
- орієнтири руху первинних профспілкових організацій закладів, установ освіти до звітів виборів через підсумки діяльності в умовах воєнного стану;
- трудові відносини працівників освітньої галузі у період дії воєнного стану;
- дошкільна освіта під час війни: перспективи, зміни, особливості;
- позашкільна освіта у дистанційному форматі під час воєнного стану: досвід, практика, прогалини; нові підходи до викладання предмета «Захист України».
Ця освітня сесія об’єднала керівників міських освітніх закладів та надихнула на впровадження нових форм, методів роботи в новому навчальному році.
Миру, спокою та перемоги нам усім!
Коментарi