Зимові канікули з «Новорічним калейдоскопом»

Новий рік-2018 настав, зимові свята тривають, до навчальних занять ще далеко. Не дивлячись на те, що в період канікул в закладах освіти не проводяться навчальні заняття, учні з задоволенням відвідують заплановані педагогами предметні консультації, спортивні та класні заходи. У кожному закладі були розроблені заходи новорічних святкувань, серед яких ранки, вистави, тематичні вечори тощо.

Під час шкільних канікул у марганецьких дітлахів є також багато можливостей відвідати святкові заходи, які проходять в різних районах міста біля головного символу святкувань - ялинки.

З 3 по 5 січня святкові заходи, підготовлені відділом освіти, проходили біля новорічної зеленої красуні в «Love-парку», який створений в Марганці завдяки підтримці команди голови ДніпроОДА Валентина Резніченка та депутатів обласної ради Андрія Коломойця та Павла Кравченка. У заході «Новорічний калейдоскоп» брали участь учні НВК «Ліцей – СЗОШ № 10», Гуманітарної гімназії ім. Т.Шевченка й Марганецької гімназії.

Діти водили хороводи, розповідали вірші, цікаво й з користю проводили час в колі однолітків на свіжому повітрі у новому парку. А за активну участь кожна дитина отримала солодкий приз

Солодкі подарунки для дітей надала підприємець Любов П’ятовол.

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.