Круглий стіл «Співпраця влади, громади та освітян з питань розвитку громадянського суспільства: досвід Дніпропетровщини».

30 травня 2017 року у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл «Співпраця влади, громади та освітян з питань розвитку громадянського суспільства: досвід Дніпропетровщини».
На захід, який проводився за підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації в рамках впровадження швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», крім керівників управлінь, відділів освіти Дніпропетровської області, керівників та представників ОТГ, представників ДОІППО, Дніпропетровської обласної ради та Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, були запрошені директори та представники пілотних шкіл проекту.
Від відділу освіти Марганецької міської ради активну участь в обговоренні взяли Куржанова Н.І., директор Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, та Гуськова О.М., вчитель історії та правознавства НВК «Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10».
Детальніше про круглий стіл (презентації виступів, інформаційні матеріали, фото та відео) – на сайті проекту DOCCU http://doccu.in.ua в розділі Новини.
Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.