Літо - 2017

З 29 травня 2017 року в місті почнуть функціонувати табори відпочинку з денним перебуванням для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Роботу таборів буде організовано на базі 11 загальноосвітніх навчальних закладів.

04 травня 2017 року відділом освіти Марганецької міської ради було організовано проведення семінару для керівників закладів освіти та працівників таборів відпочинку з денним перебуванням дітей за участю спеціалістів Управління Держпродспоживслужби в м. Марганці та Марганецького міськрайонного відділу лабораторних досліджень. На семінарі виступили завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Ребрик Марина Миколаївна та начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Березіцька Ольга Миколаївна.

Начальник відділу освіти Кострикіна Валентина Василівна наголосила на необхідності своєчасної організації підготовки до роботи таборів відпочинку з денним перебуванням, створення умов для повноцінного літнього оздоровлення дітей з використанням бази загальноосвітніх шкіл, позашкільних та дошкільних закладів.

Одним із найважливіших питань є забезпечення безпечних умов перебування дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням. Для цього працівників таборів зобов’язали попередньо обстежити території таборів, перевірити забезпечення протипожежними засобами, обстежити маршрути руху, перевірити на безпечність спортивні та дитячі майданчики мікрорайонів міста.

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.