Розпочали свою роботу пришкільні табори відпочинку

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день у школах міста, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.
За сприяння міського голови Олени Анатоліївни Жадько святкування розпочалося у сквері ім. Тараса Шевченка, куди завітали учні шкіл, вихованці дошкільних і позашкільних закладів. Діти взяли участь у цікавих та різноманітних заходах. Під час великої концертно-розважальної програми за участі кращих міських колективів всі бажаючі мали змогу переглянути виставки й долучитися до майстер-класів від Центру науково-технічної творчості й Центру-комплексу позашкільної роботи, взяти участь у змаганнях, організованих дитячо-юнацькими спортивними школами, виявити свою кмітливість під час конкурсів і вікторин від клубу «Вікторія», а також безкоштовно скористатися атракціонами й поласувати солодким морозивом.
Саме у цей прекрасний день гостинно відкрили свої двері табори відпочинку з денним перебуванням, які працюють на базі 11 навчальних закладів міста. Продовжується розпочата в загальноосвітніх навчальних закладах робота з формування інтересів та уподобань дітей та підлітків, розвитку їх творчого потенціалу.
Велика кількість дітей (більше 1500 учнів) виявили бажання відпочивати у таборах.
Цікаво та весело пройшло чудове свято – відкриття табірної зміни. Дзвінкими дитячими голосами перекликались на подвір'ях шкіл оригінальні назви та девізи загонів. Діти старанно готувалися до відкриття табірної зміни, планували роботу в загонах, розучували загонові пісні та девізи, малювали стіннівки. На урочистих лінійках відкриття школярі презентували загони, співали пісні, декламували вірші. А по закінченню свята відбулися святкові дискотеки. Серед дітей панувала атмосфера доброзичливості, співпраці та веселого настрою.
Діти поверталися додому переповнені позитивними емоціями та враженнями, з великим бажанням наступного дня відвідати табір знову.
Табори відпочинку з денним перебуванням працюватимуть в одну зміну 14 робочих днів, час перебування дітей в таборі 6 годин з 2-разовим харчуванням. Харчування дітей у таборах здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та батьківських коштів.
Відпочинком охоплено 1519 учнів 1-8 класів, що становить близько 40 % від загальної кількості учнів, із них 200 дітей пільгових категорій будуть відпочиватя.
Дитячі дошкільні заклади освіти влітку працюватимуть в санаторному режимі харчування.
У загальноосвітніх школах з поглибленим вивченням предметів: іноземної мови та математики (ЗОШ №2 та ЗОШ №11) організовано роботу літніх шкіл, які відвідують 100 учнів.
У цей час у школах також будуть працювати мовні табори, які покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отримані упродовж навчального року. У цих таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати свої знання у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах тощо). Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. При цьому знання дитини не будуть оцінювати так як у школі, дитина сприйматиме навчання як гру.
Попереду дітей чекають захоплюючі події, участь у цікавих заходах відпочинку.

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.