Знову Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту у нашому місті

Вже вп’яте Всеукраїнські змагання з авіа моделювання проводяться Українським державним Центром позашкільної освіти спільно з Дніпропетровським обласним центром науково – технічної творчості та інформаційних технологій та міським Центром науково – технічної творчості Марганця за дієвої підтримки управління освіти.

У всі часи спорт об’єднував людей, спільноти, колективи, регіони та країни. Цього разу простора зала спорткомплексу ПАТ «Марганецький гірничо – збагачувальний комбінат» відчинила двері для юних моделістів з різних куточків України, які приїхали на спортивне випробування високого рівня.

З цією подією спортсменів привітали Міленін Ігор Миколайович, завідувач лабораторії авіа моделювання, Мілько Алла Георгіївна, заступник начальника управління освіти виконкому Марганецькоїміської ради ,Федорченко Катерина Євгеніївна, завідувач сектору позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ДОДА, Волкова Людмила Василівна,директор Дніпропетровського обласного центру науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, Таран Іван Федорович, відповідальний секретар Марганецької міської ради ветеранів України.

Змагання відбулися напередодні Дня скорботи за загиблими у ІІ світовій війні, тому свої перемоги юні авіатори присвятили пам’яті тих, хто поклав своє життя за щасливе майбутнє поколінь та стали внеском у розбудову мирного, спокійного, впевненого життя нашої держави України!

Із вагомою «солодкою» підтримкою до моделістів звернувся директор товариства з обмеженою відповідальністю виробничо – комерційної фірми «Марганецький хлібозавод», депутат міської ради Волошин Андрій команд- учасниць.

За результатами польотів, командна першість розподілилася таким чином:

І місце – команда Дніпропетровської області на чолі з тренером Серебряковим Михайлом Вадимовичем, майстром спорту України

ІІ місце – команда ЦНТТ м. Марганця

ІІІ місце – ЦД та ЮТ Петрівського району Кіровоградської області

В особистій першості переможні та призові місця за різними класами моделей вибороли юні марганчани:

Жарий Денис – І, І, І

Кузуб Нікіта – ІІ

Седньов Дмитро – І, ІІ, ІІ

Вітько Юрій – І

Клименко Владислав - ІІ

Фото змагань

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.