Золота медаль П’ятої Ювілейної Національної виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті"

Золоту медаль П’ятої Ювілейної Національної виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті" та диплом «Лауреат конкурсу І ступеня» вручено начальнику управління освіти Куліш Ірині Миколаївні у тематичній номінації "Інклюзивна освіта: рівні права - рівні можливості" за проект «Створення ресурсно - інформаційного центру для дітей з особливими освітніми потребами та їхніх сімей, вчителів»


З 22 по 24 жовтня у Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила V Ювілейна Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті" - освітянський форум, на якому провідні навчальні заклади презентують свої досягнення, педагогічні технології, наукові здобутки з модернізації вітчизняної освітньої системи, а педагогічні працівники і науковці мають можливість обмінятися набутим досвідом, обговорити нагальні проблеми та визначити шляхи інноваційної модернізації усіх ланок освіти.

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».


На виставці були представлені 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. Зокрема:

  • 95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ;
  • 589 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;
  • 27 – регіональних органів управління освітою;
  • 25 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв;
  • 24 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;
  • 36 – виробників та дистриб'юторів сучасних засобів навчання, електронних проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, інтернет-проектів.

На 109 науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, презентаціях обговорювалися проблеми подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутки кращих навчальних закладів.

Серед учасників виставки були й представники нашого міста, а саме: управління освіти виконкому Марганецької міської ради, міський методичний кабінет, загальноосвітні школи №1, №3, №9 та №12, еколого-натуралістичний центр, психолого-медико-педагогічний центр розвитку дитини «Ромашка», Марганецький професійний ліцей.

Начальник управління освіти Куліш І.М. та методист міського методичного кабінету Кривощокова М.І. взяли безпосередню участь у засіданні круглого столу Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У своїх виступах вони розкрили питання розвитку єдиного інформаційно-освітнього простору міста через виконання Державної цільової програми “Сто відсотків” та створення електронного методичного кабінету як мережевого ресурсу формування науково-методичного середовища та інноваційного розвитку методичної служби міста.

Напередодні проведення виставки її організаторами були оголошені конкурси з тематичних номінацій виставки на які було подано 608 робіт. Конкурсні роботи представили педагогічні колективи з 27 регіонів України, а також навчальні заклади та організації з Польщі, Естонії, Росії, Словаччини, Італії, Австрії. Оцінку якості поданих робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» було визначено 236 робіт

Робота нашого управління освіти в номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості» отримала не тільки високу оцінку, а й була відмічена дипломом І ступеню. Також дипломом І ступеню нагороджений Марганецький професійний ліцей за роботу у номінації «Інновації у професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами».

Більш детальніше про підсумки конкурсу

Під час виставки національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка за підтримки компанії «Виставковий світ» був проведений ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді “Дотик природи”, в якому взяли участь переможці заочного туру Страшко Дар’я, Мальований Єгор – вихованці міського еколого-натуралістичний центру.

Дякуємо нашим освітянам за високі результати та перемоги на V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.