Підведені підсумки роботи міського методичного об’єднання вчителів російської мови та світової літератури

Підведені підсумки роботи міського методичного об’єднання вчителів російської мови та світової літератури над проблемою “Методичні стратегії у формуванні інноваційної особистості засобами предметів гуманітарного циклу”

Міське методичне об’єднання нараховує 30 педагогів, 25-ти за наслідками атестації встановлена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», звання «старший вчитель» та «учитель-методист» присвоєно 21 вчителю. У 2007 році на базі міста був проведений обласний науково – методичний семінар «Інноваційні форми на уроках зарубіжної літератури як необхідний компонент сучасної філологічної освіти». В ЗСШ № 12 впроваджується філологічний профіль навчання. Розроблені методичні рекомендації щодо педагогічних можливостей філологічних класів для профільного навчання. Всі вчителі пройшли курсову перепідготовку за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього». Вчителі СШ №9, 10 продовжують експериментальну роботу з апробації електронних засобів навчального призначення. Всі "вчителі-методисти" прийняли участь у апробації підручників для 8-х класів під редакцією Ґудзика І.П., Корсакова В.О. (для ЗНЗ з навчанням українською мовою) та Малихіної Є.В. (для ЗНЗ з навчанням українською мовою).

З метою поширення передового педагогічного досвіду, популяризації російської мови та світової літератури як предметів, учителі міста прийняли участь у 8 виставках, семінарах, педагогічних ярмарках різних рівнів. Учні щороку виборюють призові місця у Міжнародному мовознавчому конкурсі «Русский медвеженок – языкознание для всех».

Протягом п’яти років узагальнено та самоузагальнено 27 досвідів роботи «вчителів-методистів», які експонувались на виставці «Освітянська спадщина Придніпров’я», 7 із них друкувались у фаховій періодиці.

Особлива увага звертається на позакласну роботу з обдарованими учнями: на базі шкіл працюють драматичні гуртки, «Поетичні вітальні», прес-центри. Роботи учнів друкуються на шпальтах шкільних та міських газет.

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.