Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху

Безпека на дорозі – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.
У межах національного проєкту «Безпечна країна» у співпраці з МОН, Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» та іншими ЦОВВ освітні заклади нашого міста узяли активну участь у запропонованих заходах.
Розраховано здійснювати заплановані заходи у два етапи: навесні – з 17 до 23 травня 2021 року та восени – з 15 до 21 листопада 2021 року.
З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заклади освіти міста:
- Організували зустрічі з представниками Національної поліції на тему дотримання правил дорожнього руху,
- Провели бесіди з батьківською громадськістю, акцентуючи увагу на проблемі щодо забезпечення захисту життя і здоров’я дітей як учасників дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки на дорозі,
- Провели розважально-пізнавальні виховні заходи з питань правил дорожнього руху (бесіди, зустрічі, вікторини, конкурси, творчі роботи, проєкти, ігри, змагання тощо),
- Підготували та презентували плакати, листівки, оголошення та ін. з тематики безпеки дорожнього руху, правил поводження у громадському транспорті, правил безпеки на залізниці тощо,
- Здійснювали просвітницьку роботу щодо необхідність дотримання правил дорожнього руху на офіційних сайтах, у соціальних мережах, засобах масової інформації та ін.,
- Провели 21.05.2021 Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху,
- Узяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт серед дітей та учнівської молоді та багато іншого.
Впевнені, що проведена закладами освіти робота допоможе і дітям, і дорослим усвідомити необхідність дотримання правил безпеки дорожнього руху.

/Files/images/тбдр21.10.jpg /Files/images/тбдр21.2.jpg

/Files/images/тбдр21.1.jpg /Files/images/тбдр21.5.jpeg

/Files/images/тбдр21.8.jpg /Files/images/тбдр21.9.jpg

/Files/images/тбдр21.7.jpg /Files/images/тбдр21.4.jpg

/Files/images/тбдр21.6.jpeg /Files/images/тбдр21.3.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 378

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.