Стартує реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

З 03 до 24 січня 2020 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти триватиме реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а такоє з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 28 березня. Кожен з учасників матиме можливість скласти один тест у кожний з тестових днів.

Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 138 грн. (разом з ПДВ).

Порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 02 березня буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

УВАГА! Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Кроки реєстрації на пробне ЗНО-2020

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.