Зустріч активу дитячого самоврядування міста з представниками місцевої влади

3 грудня 2018 року відновлено традицію (започаткована у 1994 році) - зустрічі активу дитячого самоврядування міста з представниками місцевої влади. Ця зустріч приурочена до Дня місцевого самоврядування та Дня народження Марганецької дитячої організації дієвих ініціативних марганчан (голова МДО ДІМ Малишко Є.Г.).

Більше двох годин діти отримували змістовні відповіді від міського голови, заступників, керівників підприємств та установ, депутатів міської ради на багаточисельні питання, які турбують молодь міста. Розмова вийшла ділова, цікава та корисна для усіх учасників заходу. Це була дієва зустріч ЛІДЕРІВ САМОВРЯДУВАННЯ різного рівня.

На згадку про зустріч діти отримали подарунки від міського голови та солодощі від підприємців, фото з учасниками зустрічі, а найсміливіщі - ще й фото у кріслі міського голови.

Відкритість представників міської влади до спілкування дала дітям надію на здійснення планів, мрій, сподівань та поштовх до взаємодії з місцевою владою у спільних справах де учнівська молодь може зробити свій внесок.

/Files/images/den_samovryaduvannya/2018-2019/03.12.2018 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 424

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.