Кадровий потенціал педагогічних працівників міста


/Files/images/Мама Нина.jpgТкаченко Ніна Володимирівна
Методист по роботі з кадрами,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "вчитель-методист",
стаж роботи на посаді -30 років.


ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ


Модернізація системи освіти потребує нових підходів у роботі з педагогічними кадрами. Тому методичним кабінетом управління освіти була розроблена модель науково-методичної роботи та визначені пріоритетні напрямками в роботі з педагогами:

 • вирішення питання підбору, розстановки та виховання керівних кадрів галузі в умовах реформування освіти;
 • задоволення потреб освітніх закладів міста в педагогічних працівниках, які б могли забезпечити всебічну підготовку молоді до життя в сучасних умовах;
 • удосконалення методичної, організаторської роботи з керівними,науково-педагогічними та педагогічними кадрами;
 • створення умов для ефективної професійної діяльності, постійного духовного самовдосконалення педагогічних працівників, забезпечення їх високого соціального статусу в суспільстві, піднесення престижу педагогічної праці;
 • удосконалення системи морального стимулювання професійного росту педагогічних кадрів та їх педагогічної діяльності

КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ МІСТАВИКОНАННЯ ПОКАЗНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ "ВЧИТЕЛЬ"


Управлінням освіти та методичною службою проведяться моніторинги реалізації заходів державної програми «Вчитель» в частині підвищення якісного складу керівних та педагогічних кадрів, зростання їх професійної майстерності, комп’ютерної грамотності, участі у конкурсах, проектах, науково-методичних конференціях різних рівнів, удосконалення системи матеріального та морального стимулювання професійного росту та педагогічної творчості, що дало можливість визначити рейтинг участі закладів освіти у навчально-виховному процесі, а також кожного керівника і педагога.


 • 2012-2013 навчальний рік
  У навчально-виховних закладах міста працює 584 педагогічних працівники. В тому числі 56 % - у загальноосвітніх навчальних закладах, 35 % - у дошкільних, 9 % - у позашкільних навчальних закладах.
 • 2011 - 2012 навчальний рік
  У навчально-виховних закладах міста працює 608 педпрацівників, 442 з яких мають вищу освіту (73%). У порівнянні з минулим роком він знизився на 3% у зв’язку з виходом на пенсію за віком і за вислугою років висококваліфікованих спеціалістів.
 • 2006-2010 роки
  В навчально-виховних закладах міста працює 681 педагогічний працівник, 517 мають вищу освіту (76%). В порівнянні з 2006 роком цей показник виріс на 2%. Освітній рівень педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів складає 93% (ЗСШ № 10 - 98 %, СЗШ № 1 та № 2 – 97%).
Кiлькiсть переглядiв: 3780

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.