Повернутися до звичайного режиму

Впровадження ІКТ–технологій в навчально–виховному процесі міського Центру науково-технічної творчості

Використання ІКТ – технологій в позашкільному навчальному закладі Центрі науково – технічної творчості покладено в організацію роботи гуртка «Інтел – школа» - навчальної програми для учнів середньої школи. Гурток «Інтел – школа» ЦНТТ створений на базі загальноосвітньої школи № 1 в 2010 – 2011 н. р.

/Files/images/1.pngПрограма Intel® «Шлях до успіху» є частиною міжнародного проекту компанії Intel «Інновації в освіті». Програма створена Корпорацією Intel у співробітництві з освітніми урядовими організаціями різних країн та адаптована до Державних освітніх стандартів України та навчальних програм, до вимог та основних положень «Концепції профільного навчання» та «Галузевої програми впровадження профільного навчання на 2008-2010 роки».

Програма складається з двох частин: «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» (5-7 класи) та «Комп’ютерні технології в майбутній професії» (8-10 класи).

Метою курсу «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» є підготовка учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізації їх як особистостей через засвоєння комплексу знань про місцеву спільноту, її проблеми та шляхи їх вирішення при формуванні компетенцій, пов’язаних комп’ютерною грамотністю, навичками критичного мислення та співробітництва.

/Files/images/2.jpg/Files/images/3.jpg

Програма «Комп’ютерні технології та майбутня професія» сприяє розвитку в учнів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій для визначення власних схильностей і здібностей, пошуку в Інтернеті інформації щодо різних професій та особливостей ринку праці в Україні та на регіональному рівні, надає можливість вибору навчального профілю та майбутньої професії, спрямовує на дослідження проблем, пов’язаних з професійним розвитком людини, питаннями трудової міграції та інших проблем, притаманних розвитку ринку праці в Україні

Обов’язковими досягненнями навчання гуртківців «Інтел – школи» є уміння працювати у текстових та графічних редакторах, розробляти різноманітні ескізи майбутніх проектів, створювати мульти-медійні презентації, вміти використовувати різні джерела інформації, робити доповідь за матеріалами портфоліо, класи-фікувати та аналізувати власну діяльність.


/Files/images/4.png

Для успішної організації курсу програми Intel® «Шлях до успіху» в навчальному плані передбачено участь вихованців у різноманітних конкурсах інформаційних технологій:

  • конкурсі «Комп’ютерна перлинка» - робота у графічному редакторі Paint;
  • заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації – робота з мультимедійними програмами та графічними редакторами Photoshop, Coral Draw;
  • конкурсі комп’ютерного верстання та макетування – робота з графічним редактором Publisher
Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.